Par mums Pakalpojumi Skices un projekti Mūsu darbi Kontakti
© 2014 Elenda latviski по-русски
GUĻBŪVES

No 2012. gada ir ļoti cieša sadarbība ar ļoti spēcīgu uzņēmumu, kuri veic guļbūves celtniecību. Ir pāri 150 gatavie projekti, gan vienkāršākas lapenes, gan pašas sarežģītākās būves, līdz 4 stāvu augstumam, Villas, pirtis, Moteļi.....

Cenas visām Guļbūvēm ir ļoti pieņemamas un kvalitāte augsta ar īsiem uzstādīšanas termiņiem.

ATRAKCIJAS UN SPORTA LAUKUMI

Piedāvājam visa veidu atrakcijas, karuseļus. (uzstādīšana, kopšana). Pēdējos gados lielu popularitāti un interesi radījusi tieši Piepūšamo konstrukciju atrakcijas, gan uz sauszemes, gan uz ūdens. Piedāvājumu klāsts ir ļoti liels, un pēc pieprasītām skicēm varam uztaisīt jebkādas sarežģītības un lieluma atrakcijas...

DEKORATĪVIE AUGI UN KOKI

Liela un cieša sadarbība ir ar daudzām pasaules dekoratīvo augu un koku audzētavām. Plānojot un projektējot teritoriju, ir ļoti pareizi jāizvēlas piemērotākie augi, koki un to izmēri. Tādēļ ļoti bieži sastopamies ar situāciju, ka pat 50-70% stādmateriālu jāieved no blakus valstīm, jo attiecīgie augi un koki, kas paredzēti pēc ieplānotā, ir tieši labākie tur. Kā piemēru varu minēt lielu atpūtas parka kompleksa veidošanā Azerbaidžānā, kur augus, kokus ievedām no 4 Eiropas valstīm, un 30% tikai izmantojām vietējos kokus, krūmus.... Jāsaprot, ka, ja vēlamies redzēt ideāli skaistu, pareizi izveidotu teritoriju, jāiegulda zināšanas, milzīgs darbs un finanses.... Uz katra elementa ekonomiju, tas var atsaukties pēc tam uz kopējo kvalitāti un skaistumu... Tāpēc izvēlēsimies labāko!!!

DĀRZA EKSTERJERS

Piedāvājam pilnu dārza aprīkojumu no koka akmens un metāla – šūpoles, smilšu kastes, tiltiņus, terases, lapenes, soliņus, kamīnus, grillus, gaismekļus un citus dekoratīvus un funkcionālus elementus.


Aplūkot foto galeriju

Baseiniem, kā arī dīķiem var būt dažādi pielietošanas mērķi:

-  dekoratīvam ar kaskādēm, ūdenskritumiem, strūklakām, augiem, apgaismojumu, dekoratīvām zivīm;

-  peldēšanai un atpūtai ūdenī, ar peldvietu, atrakcijām, sauļošanās pludmali u.t.t.;

Lai kādu no variantiem izvēlētos, atšķirsies to lielums, dziļums, aprīkojums, izejmateriāli un izmaksas.Dārza baseini iedalās vairākās kategorijās.

Ir gatavie baseini, plastmasas, stikla šķiedras, koka un arī metāla. Šie baseini ir izmantojami gan kā peldbaseini, gan kā dekoratīvs dārza akcents, un arī pastāv iespēja audzēt zivis, bet tas, protams, atkarīgs no baseina lieluma, dziļuma un aprīkojuma. Šos baseinus pārsvarā iegremdē zemē. Baseinu iegremdēšanu var veidot līdz pusei un pat arī virs zemes līmeņa, bet tad būs nepieciešami daudz lielāki apdares darbi.

Ir peldbaseini, kurus izbūvē ar betonēšanu, mūrēšanu, apdarēs parasti izmanto flīzes, arī speciālas krāsas un citus materiālus. Šādus baseinus izvēlas klienti, kuri to izmantos tikai peldēšanai. Šāda tipa baseini izmaksās daudz dārgāk, jo aprīkojums, kas nepieciešams tīram, skaidram ūdenim un regulārai baseina apkopei ir diezgan dārgs.

Nākamā kategorija būtu tā, kurā mūsu uzņēmums jau 12 gadus papildina zināšanas, pieredzi un jaunas idejas baseina un dīķa veidošanā. Piedāvājam gan mazas tilpnes sākot no 1m3 līdz lieliem un pamatīgiem zivju dīķiem.

Mazas tilpnes parasti izmūrējam ar akmeņiem, oļiem, dolomītiem. Ierīkojam ūdenskritumus, kaskādes, strautiņus, strūklakas, ūdens apgaismojumu, kā arī pilnu apkārtējo apdari. Ir iespēja, ka šāda tipa baseinā arī var nodrošināt pelēšanu, bet tad ir jāveido mūrējums ar jūras oļiem, un izmantojami citi filtri un sūkņi, kas izmaksas sadārdzina.

Rokot lielas tilpnes, dīķus un strautus izveidojam ar pilnu krasta nostiprināšanu, apdari, apzaļumošanu, kā arī veicam pludmales vietu ierīkošanu. Dīķim svarīgi ir izvēlēties un aprēķināt ne tikai dziļumu un formu, bet arī izvērtēt kā tas iekļausies apkārtējā ainavā, tādēļ veicam arī apkārtnes reljefa sakārtošanu, kā arī ainavas izveidi.

Mūsdienīgus dekoratīvus baseinus jau aprīkojam ar Muzikālām strūklakām, perfektu, mainīgu apgaismojumu, ūdens kaskādēm un citiem dekoratīviem elementiem.....

Viss atkarīgs tikai un vienīgi no klienta vēlmēm....

BASEINI UN STRŪKLAKAS


Aplūkot foto galeriju Aplūkot foto galeriju Aplūkot foto galeriju Aplūkot foto galeriju